Marbella D30 kinkiet 1xG9 złoty W01418AU
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy ze szklanym białym kloszem w kształcie kulki. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Niespotykana forma sprawi, że nasze wnętrze nabierze wyjątkowego stylu i charakteru.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 7 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 30 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 18 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 13 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 