Marco D40 3000K LED plafon złoty AZ5030
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny plafon 1 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED. Klosz wykonany z akrylu. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze szczotkowanym złotym. MARCO to nowoczesny i niezmiernie funkcjonalny plafon, który pozwala na skuteczne doświetlenie wnętrz mieszkalnych, ale też rozmaitych pomieszczeń o charakterze biurowym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 30W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1500 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | 8,5 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, akryl |


by 