Marius lampa wisząca 7-punktowa czarna 45402/07/30
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 7 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze transparentnym grafitowym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 7-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 130 cm x 3 cm |
| Wysokość | 70 cm - 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 20 cm |
| Waga | 5,7 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | transparentny grafitowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 