Marius lampa wisząca 3-punktowa czarna 45402/13/30
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze transparentnym grafitowym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 48,5 cm |
| Wysokość | 70 cm - 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 20 cm |
| Waga | 2,5 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | transparentny grafitowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 