Mattia D45 LED lampa wisząca 1-punktowa biała 3936-832RP-WH-3
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED osłoniętym matowym akrylem. Oprawa lampy wykończona w kolorze białym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 32W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 1760 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 45 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 11 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 