Mazzo lampa sufitowa 3xE27 antyczny mosiądz 108550
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 3 punktowa wykonana z metalu. Całość lampy wykończona w kolorze antycznego mosiądzu. Oprawa szczególnie dobrze prezentuje się w prostym, minimalistycznym lub nowoczesnym stylu wyposażenia.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 21 cm |
| Wysokość | 10,5 cm |
| Waga | 0,41 kg |
| Kolor konstrukcji | antyczny mosiądz |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal |


by 