Mazzo lampa sufitowa 5xE27 nikiel satyna 108554
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 5 punktowa wykonana z metalu. Całość lampy wykończona w kolorze nikiel satyna. Oprawa szczególnie dobrze prezentuje się w prostym, minimalistycznym lub nowoczesnym stylu wyposażenia.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 21 cm |
| Wysokość | 10,5 cm |
| Waga | 0,44 kg |
| Kolor konstrukcji | satyna nikiel |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal |


by 