Megan lampa sufitowa (spot) 3xE14 chrom 831003-06
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 3 punktowa ze szklanymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w chromie. Możliwość regulowania położenia źródła światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 45 cm x 9 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | przezroczysto - matowy |
| Osłona źródła światła | szkło |


by 