Megan lampa wisząca 5xE14 czarna/grafitowa K-3836
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 5 punktowa ze szklanymi grafitowymi kloszami w kształcie kuli. Centralny punkt konstrukcji stanowi pionowy pręt, do którego przymocowane są elementy świetlne. Pręt jest minimalistyczny i utrzymany w czarnym kolorze, co dodaje lampie nowoczesnego charakteru. Stosować żarówki świecowe (maksymalna wysokość 10,5cm).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 45 cm x 38 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | grafitowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (3 + 2) |


by 