Meleca lampa wisząca (z pilotem) 1xLED/36W złota LP-2345/1P M
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym silikonem. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa posiada pilota za pomocą którego możemy lampę włączyć/wyłączyć oraz zmienić barwę światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 36 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Szerokość | 160 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, silikon |
| Uwagi | tuba silikonowa 250 cm |
| Lampa z pilotem | tak |


by 