Mineros lampa wisząca 5xLED 32W złota LE44583
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 5 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED, osłoniętym akrylowym kloszem. To doskonały wybór dla tych, którzy cenią elegancję w nowoczesnym stylu. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Subtelny design sprawia, że lampa doskonale sprawdzi się w salonie, sypialni czy jadalni, dodając przestrzeni elegancji i funkcjonalności. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 32W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 2040 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Szerokość | 115 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 15 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | złoty +przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 