Mineros lampa wisząca 6xLED 38W złota LE44585
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED, osłoniętym akrylowym kloszem. Jej złoty kolor emanuje ciepłem i elegancją, tworząc przytulną atmosferę w Twoim domu. To doskonały wybór dla tych, którzy cenią elegancję w nowoczesnym stylu. Możliwość regulacji wysokości poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 38W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 2399 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Rozpiętość/średnica | 70,7 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 15 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | złoty +przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 