Minerva lampa sufitowa 2-punktowa czarna 612/2
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 2 punktowa ze szklanym i metalowym kloszem. Oprawa wykończona w kolorze czarnym ze złotymi wstawkami. Lampa sprawdzi się zarówno w nowoczesnych jak i minimalistycznych wnętrzach. Możliwość podłączenia lampy na dwa obwody świecenia poprzez zmianę podłączenia przewodów na kostce przełączeniowej, zalecamy, aby modyfikację wykonał elektryk.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 + E27 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | E14(40 W) + E27(60 W) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 80 cm |
| Wysokość | 40 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały + czarny |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (1 + 1) |


by 