Minerwa żyrandol 7-punktowy biały SL.0215
towar niedostępny
Opis
Żyrandol klasyczny świecznikowy 7 płomienny. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Istnieje możliwość samodzielnego skrócenia wysokości lampy, poprzez wypięcie ogniw łańcucha. Możliwość podłączenia lampy tak, aby świeciły trzy żarówki lub cztery lub wszystkie (pod warunkiem, że instalacja w pomieszczeniu jest rozdzielona na 2 obwody).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 7-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal |
| Uwagi | *Żarówki widoczne na zdjęciu są tylko elementem ekspozycji - nie dodawane do przesyłki. |


by 