Modern Slim M LED IP44 kinkiet 1-punktowy L40/6W/3000K chrom LP-777/1W M CH
towar niedostępny
Opis
Kinkiet z wbudowanym źródłem światła LED (barwa ciepła biała). Kinkiet wykonany z metalu w kolorze chromu. Kinkiet o podwyższonej klasie ochrony przed wnikaniem pyłu i wilgoci (IP44), idealnie nadający się do łazienki.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 6 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 800 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 40 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 6,5 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 