Moduł Frez D30 lampa sufitowa 1-punktowa czarna 31233
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z metalowym kloszem. Całość lampy wykończona w kolorze czarnym, białym lub szarym (do wyboru nad ceną produktu).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 30 cm |
| Wysokość | 34 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 19 cm |
| Waga | 1 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal (druciany, siatka) |
| Materiał | metal |


by 