Mollis LED kinkiet 2-punktowy 160/2
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2-punktowy z wbudowanym źródłem światła LED świecący w dwóch kierunkach. Zasięg strumienia świetlnego ok. 4 m. Sposób montażu: ścienny, natynkowy. Kolor wykończenia: biały front i biały korpus lub czarny front, czarny korpus. Barwa światła LED:
- biała ciepła 3000K (4 x 94 lm) - barwa standardowa
- biała naturalna 4000K (4 x 114 lm)
- biała zimna 6000K (4 x 130 lm)
Zasilacz: wewnętrzny, 1x1W, 350mA (w komplecie)
Produkt jest wykonywany/produkowany indywidualnie według wyborów klienta na stronie produktu, dopiero po złożeniu zamówienia (regulamin pkt. 8.9.1 (3) - prawo odstąpienia od umowy).
Uwaga: w przypadku zmiany barwy światła LED innego niż standardowy, okres oczekiwania na realizacje zamówienia może się przedłużyć o kilka dni roboczych.
Pliki do pobrania:
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V poprzez dołączony zasilacz |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 2 x 1W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 5 stopni |
| Szerokość | 14 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 4,5 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Waga | 0,64 kg |
| Kolor konstrukcji | # różne kolory (wybór na stronie produktu) |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 