Mollis lampa wisząca 1xG9 czarna MOD126PL-01B
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z metalowymi kloszami w kolorze czarnym. Źródła światła są ukryte pod akrylem. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 28W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 23 cm |
| Wysokość | 45-145 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 0,8 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 