Molly lampa wisząca 4xE27 czarna/multikolor 10301
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze: transparentnym, fioletowym, różowym, zielonym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4 -punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 38 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2,65 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | transparentny + zielony + różowy + fioletowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 