Molly lampa wisząca 6xE27 czarna/multikolor 10302
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze: transparentnym, fioletowym, różowym, zielonym, żółtym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 58 cm x 38 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 5,06 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | transparentny + zielony + różowy + fioletowy + żółty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 