Mona lampa sufitowa 5xGX53 czarna 40983
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 5 punktowa wykonana z metalu z kolorze czarnym. Lampa idealnie wkomponuje się w nowoczesne i loftowe wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GX53 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 159 cm x 8 cm |
| Rozpiętość/średnica | |
| Wysokość | 20 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 11,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 8 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 