Moscow lampa sufitowa 5-punktowa C05127CP
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa plafon z przezroczystymi kryształkami tworzącymi osłonę dla żarówek. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym i przecierane kolorem srebrnym dającym finalnie kolor szampański.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 55 cm |
| Wysokość | 23 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty + srebrny |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, kryształki |


by 