Nela lampa sufitowa 5xE14 czarna/biała K-5351
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 5 punktowa ze szklanymi białymi kloszami w kształcie kuli. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Świetnie sprawdzi się w praktycznie każdym pomieszczeniu. Będzie wyglądała elegancko i robiła niesamowite wrażenie zarówno w salonie, jadalni, sypialni a nawet kuchni. Stosować żarówki świecowe (maksymalna wysokość 10,5cm).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 55 cm |
| Wysokość | 25 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 