Nest plafon 1xLED/38W czarny ML0523
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny plafon ze zintegrowanym źródłem światła LED przysłoniętym tworzywem sztucznym. Klosz od spodu z przeplatanymi elastycznymi drutami, które nadają lampie wyjątkowego i niespotykanego stylu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 38 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1900 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Rozpiętość/średnica | 51 cm |
| Wysokość | 7,4 cm |
| Waga | 3 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 