Nesto lampa sufitowa (spot) 4xGU10 czarna/mosiądz SPL-23436-4-BK-GD
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 4 punktowa z metalowymi kloszami w kolorze mosiądzu. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym piaskowanym. Możliwość regulowania położenia źródła światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4 -punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 60 cm x 5,5 cm |
| Wysokość | 13 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny piaskowany |
| Kolor klosza / abażura | mosiądz |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | stal, aluminium |


by 