Nestos H80 LED lampa zewnętrzna stojąca z czujnikiem ruchu antracyt 440969142
towar niedostępny
Opis
Lampa zewnętrzna stojąca z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Lampa posiada wbudowany czujnik ruchu. Elementy metalowe lampy wykonane z barwionego aluminium w kolorze antracytu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 13W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1300 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 26 cm x 14,5 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Waga | 1,5 kg |
| Kolor konstrukcji | antracyt |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Czujnik ruchu | tak |


by 