Nex lampa sufitowa spot 2xGU10 beżowa 10628
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 2 punktowa z regulowanym położeniem źródła światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze beżowym. NEX to seria lamp, które można dostosować do każdego wnętrza za pomocą pojedynczych, podwójnych, potrójnych i poczwórnych reflektorów.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | kuchnia |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 41 cm x 18 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Waga | 0,56 kg |
| Kolor konstrukcji | beżowy |
| Kolor klosza / abażura | beżowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 