Nexus oprawa sufitowa do zabudowy 1xLED 12W CCT czarna biała 18126
towar niedostępny
Opis
Okrągła oprawa podtynkowa z wbudowanym źródłem światła LED w kolorze białym i czarnym. Charakterystyczne detale, takie jak struktura plastra miodu i solidna konstrukcja, zapewniają nie tylko funkcjonalność, ale też dyskretny, industrialny wygląd. Możliwość zmiany barwy światła (3000K/4000K/6000K).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | gabinet / biuro |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 840 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Rozpiętość/średnica | 8,6 cm |
| Wysokość | 4,1 cm |
| Waga | 0,21 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny + biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, plastik |


by 