Nicea lampa sufitowa tuba 1xGU10 biała/złota
towar niedostępny
Opis
Oprawa sufitowa punktowa natynkowa nieruchoma w kolorze białym z ozdobnym złotym pierścieniem wewnątrz klosza. Załączone kołki i wkręty do montażu oprawy są przeznaczone do podłoża o strukturze pełnej (beton, cegła pełna).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | kuchnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 5,5 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały matowy + złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | aluminium |


by 