Nina lampa sufitowa 4-punktowa czarna R80164002
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 4 punktowa z metalowymi kloszami. Ruchome ramiona. Możliwość regulowania położenia źródła światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 84,5 cm x 11 cm |
| Wysokość | 21 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 12 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 11 cm |
| Waga | 1,05 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny (od spodu złoty) |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 