Norman kinkiet zewnętrzny 1-punktowy z czujnikiem ruchu rdzawy 207269124
towar niedostępny
Opis
Klasyczny kinkiet zewnętrzny 1 punktowy ze szklanym białym kloszem. Elementy metalowe lampy wykonane z odlewu aluminiowego w kolorze rdzawym. Ta oprawa włącza się automatycznie za pomocą zintegrowanego czujnika ruchu.
- wykrywanie ruchu: 3 lub 6 m. w poziomie, max. 2,5 m. w pionie,
- regulowany czas świecenia: 5 s, 30 s., 1,3,5,8 min,
- regulacja natężenia oświetlenia zewnętrznego przy której zaczyna działać czujnik ruchu: cała doba lub tylko noc.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 30 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 38 cm |
| Wysokość | 45,5 cm |
| Waga | 1,87 kg |
| Kolor konstrukcji | rdzawy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Czujnik ruchu | tak |


by 