Norte kinkiet 2-punktowy czarny WL-1122-2-BL-BM-RC-BL
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2 punktowy z prostokątnym abażurem. Dodatkowo kinkiet posiada regulowane na wysięgniku źródło światła LED przydatne np. do czytania w łóżku. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Lampa posiada dwa wbudowane włączniki.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka + LED |
| Typ trzonka żarówki | E27 + LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W + 3 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie, tylko wbudowane ledy |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 350 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 19 cm |
| Wysokość | 29 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 