Nuance kinkiet LED/3W/3000K biały/czarny MOD180WL-L4W3K1
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet ze zintegrowanym źródłem światła LED wykończony w kolorze biało-czarnym. Możliwość regulowania położenia źródła światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 3 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 200 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 10 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Kolor konstrukcji | biały + czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 