Nyxis kinkiet 1-punktowy antracyt DL142202000
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy ze szklanym dymionym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze antracytu. Kinkiet może służyć jako lampa obok łóżka i posiada funkcję FLEXConnect, dzięki czemu lampa nadaje się zarówno do stałego podłączenia, jak i do pracy z wtyczką. Posiada przełącznik przewodowy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 28W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 18 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 21 cm |
| Wysokość | 21 cm |
| Kolor konstrukcji | grafitowy/ciemnoszary |
| Kolor klosza / abażura | dymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 