Olivia lampa sufitowa 3-punktowa czarna 45101/40/65
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 3 punktowa ze szklanym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Duża kula wykonana z wysokiej jakości dymionego szarego szkła pięknie rozprasza światło.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | 27 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 25 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 40 cm |
| Waga | 3,5 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | dymiony szary |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 