Opal lampa wisząca 2xE27 mosiądz patynowany 12
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 2 punktowa ze szklanyma kloszami z ozdobną metalową ramką. Oprawa wykończona w kolorze patynowego mosiądzu. Lampa idealnie wkomponuje się w klasyczne wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 67 cm |
| Wysokość | 48 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | nie |
| Waga | 2,9 kg |
| Kolor konstrukcji | mosiądz patynowany |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 