Opus lampa sufitowa 3xE14 czarna/opal 1390/3
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 3 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze białym. Jej szklane klosze wprowadzają subtelne, rozproszone światło, dodając wnętrzu lekkości i nowoczesnej estetyki. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym. Opus to idealny wybór dla miłośników minimalistycznego designu i ponadczasowej estetyki.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 84 cm x 31 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 15 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 