Opus lampa wisząca 1xG9 szara MOD380PL-01GR
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze szklanym kloszem w kształcie kuli. Korpus wykonany z żywicy poliestrowe w kolorze szarym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 28 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 27,5 cm x 6,5 cm |
| Wysokość | 340,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Kolor konstrukcji | szary |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | żywica poliestrowa, szkło |


by 