Oran lampa sufitowa 5xE27 czarna LE44247
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 5 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze przydymionym. Wykonana z trwałej stali i przyciemnianego szkła, lampa ORAN jest nie tylko elegancka, ale i funkcjonalna. Idealnie nadaje się do kuchni i salonu, dodając im wyjątkowego charakteru.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | korytarz |
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 50 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 15 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny piaskowy |
| Kolor klosza / abażura | przydymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 