Orbis lampa sufitowa 1-punktowa szara SL.0018
towar niedostępny
Opis
Oprawa stała wykonana z aluminium w kolorze szarym. Przeznaczona do źródeł światła z trzonkiem GU10. Tak minimalistyczne lampy będą genialnym uzupełnieniem nowoczesnych wnętrz pełnych prostych, a jednocześnie efektywnych elementów. Sprawdzą się w salonach, przedpokojach, sypialniach oraz pokojach dziecięcych.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 10 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Waga | 0,35 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | szary |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 