Oslo kinkiet 1xE27 jasne drewno beżowy 11009
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z metalowym kloszem w kolorze beżowym. Elementy metalowe wykończone w kolorze beżowym, elementy drewniane w kolorze jasnego drewna. Rodzina lamp OSLO jest nie tylko funkcjonalna, ale także estetyczna. Jej prostota i naturalne materiały nadają pomieszczeniom przytulności i harmonii.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 18 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 22 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Kolor konstrukcji | beżowy + jasne drewno |
| Kolor klosza / abażura | beżowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, drewno, tworzywo sztuczne |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 