Osso lampa wisząca 6-punktowa czarna O2916 W6 CZA
towar niedostępny
Opis
Listwa 6 punktowa ze szklanymi białymi kloszami w kształcie kulki. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Możliwość skrócenia wysokości lampy. Możliwość podłączenia lampy tak, aby świeciły trzy żarówki lub trzy pozostałe lub wszystkie (pod warunkiem, że instalacja w pomieszczeniu jest rozdzielona na 2 obwody).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 112 cm x 28 cm |
| Wysokość | 30 cm - 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały matowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (3 + 3) |


by 