Oxford kinkiet 1-punktowy W01045NI
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 płomienny z przezroczystym szklanym kloszem, które imituje fale oraz zmienia kształt żarówki. Elementy metalowe wykończone w niklu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość od ściany do końca lampy | 11 cm |
| Wysokość | 27,5 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 24 cm |
| Kolor konstrukcji | nikiel satyna |
| Kolor klosza / abażura | przezroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 