Oxford lampa wisząca 10-punktowa P10069NI
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze szklanymi przezroczystymi kloszami, które imitują fale oraz zmieniają kształt żarówki. Elementy metalowe wykończone w niklu. W zestawie są 3 rurki po 30 cm i jedna rurka o długości 15 cm. W zależności od tego, jak nisko lub wysoko ma wisieć lampa, tak można modyfikować wysokość lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 10-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 96 cm x 26 cm |
| Wysokość | max. 143 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 38 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | nikiel satyna |
| Kolor klosza / abażura | przezroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 