Pago lampa sufitowa (spot) 3-punktowa czarna 803500332
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 3 punktowa z możliwością regulacji położenia źródła światła. Oprawa lampy wykończona w kolorze czarnym matowym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 35 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 41 cm x 7 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 8,6 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 6,3 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 