Palace kinkiet 1-punktowy DIA890-WL-01-G
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z kloszem utworzonym z kryształków. Kryształki o różnych rozmiarach i kształtach, u dołu zwisają tworząc piękne zakończenie. Elementy metalowe wykończone w kolorze antycznego złota. Lampa nada wnętrzu szyku i elegancji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 17 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 11,9 cm |
| Wysokość | 18,4 cm |
| Waga | 1,08 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty antyczny |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, kryształki |


by 