Palermo kinkiet 3-punktowy W03087AU
towar niedostępny
Opis
Kinkiet w stylu modern classic. Kompozycja z liści wykonanych z metali i szkła sprawia, że lampa nie świeci się do przodu, a na ścianę, przez co idealnie nadaje się na ściany TV w salonie lub jako oświetlenie dodatkowe w korytarzach / holach.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 36 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 17 cm |
| Wysokość | 29 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 