Pamela lampa stołowa LED 2W CCT czarna AZ6186
towar niedostępny
Opis
Lampka stołowa z wbudowanym źródłem światła LED, osłoniętym kloszem w kolorze przydymionym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym. Minimalistyczna sylwetka lampy oraz subtelne wykończenie sprawiają, że produkt świetnie komponuje się z różnorodnymi aranżacjami wnętrz, nadając im elegancki, stylowy akcent. Zabudowany włącznik z możliwością regulacji barwy światła: 3000K / 4000K / 6000K.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | gabinet / biuro |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 2W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 90 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Rozpiętość/średnica | 11 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | przydymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, szkło, PVC |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 