Parma kinkiet 1xG9 czarny/transparent K-5763
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy ze szklanym kloszem w kształcie kuli w kolorze transparentnym. Lampa została zaprojektowana z czarną metalową ramą oraz szklanym kloszem w transparentnym kolorze, który subtelnie rozprasza światło, tworząc przytulną atmosferę w każdym wnętrzu. Dzięki subtelnemu, geometrycznemu kształtowi, lampa doskonale komponuje się z wieloma rodzajami wnętrz, szczególnie w stylu loftowym i nowoczesnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | korytarz |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 13 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 18 cm |
| Wysokość | 51 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 