Pax lampa sufitowa 3xG9 złota ML0340
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 3 punktowa ze szklanymi podłużnymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym matowym. Lampa idealnie wkomponuje się zarówno w nowoczesne jak i klasyczne wnętrza, którym nada wyjątkowego stylu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 9 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 15 cm |
| Wysokość | 35,5 cm |
| Waga | 1,8 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty matowy |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 